EN   /   TR
Balkan Pvc Plastik San.Tic.Ltd.Şti. Kurumsal Yapısı

 Balkan Pvc Plastik Ltd.Şti. 1998 yılında Çerkezköy/Tekirdağ da ticari  hayatına başlamıştır.  

Bu güne kadar;

İmalat Sektörlerindeki bilgi birikimimizi, iş tecrübelerimizi  doğa sporlarına ve doğaya olan büyük sevgimiz ile birleştirdik. 20 yılı aşan imalat deneyimimizi ve bilgi birikimimizi GeoCamper OffRoad  Karavan projesine  aktardık.

2016 yılında  Doğa sporcular ve doğa severler için  dört mevsim doğada konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak, klasik karavanların ulaşamadığı yerlere rahatlıkla  ulaşabilecek öncelikli başkış açısı sporcuların ihtiyaçları olan  bir karavan tasarımı yapmaya karar verdik.

GeoCamper; dört  yıl süren arge-tasarım-markalaşma-pantent süreçlerini  Kosgeb Arge İnovasyon Proje Desteği, Tübitak Patent Proje desteği de alarak 2019 yılında tamamlamış ve  karavan piyasısına girmeden önce  benzersiz üretim tekniğini- benzersiz tasarımını ve Alüminyum gövde yapısını  PCT Dünya Patenti ile koruma altına almıştır.

GeoCamper  Türkiyenin Dünya Patentli  ve Tasarımı Tescilli ilk ve tek Alüminyum karavanı olmayı başarmıştır. Dünya Patent Ofisi GeoCamper Karavanı  " AAA" derercelendirmesiyle tamamen özgün olarak tescil etmiş ve tüm dünyada koruma altına almıştır. 

Benersiz gövde yapısı ve tescilli tasarımı tamamen Özgün olup hiç bir ülkeden hiçbir modelden hiçbir firmadan alıntı, kopyalama yada benzerlik içermemektedir. 

GeoCamper projesi hem yurtiçi hemde yurtdışı kullanıcılara yönelik bir altyapı ile kurgulanmıştır. İlk günden itibaren  uluslararası alanda da çok çeşitli pazarlardan ilgi görmektedir. Projemizin temel hedeflerinden birisi de ilerleyen süreçte ülkemize ihracat pazarında da  hizmet etmek  yerli ve milli üretime  katkı sağlamaktır.