EN   /   TR
GeoCamper OffRoad

O1 sınıfı - 740 Kg

Özgürlük OffRoada geçince başlar  ..........

Doğa sporcuları iyi bilirler ki doğada öncelikli ihtiyaç  sağlam, güvenilir, amaca uygun, hafif ekipmanlara sahip olmaktır.

GeoCamper Karavanı farklı kılan en önemli özelliklerinden biri de O nun bir Doğa Sporcusu tarafından Doğa Sporcularının ihtiyaçlarını  yaşayarak hissederek onların ihtiyaçlarını odak noktasına koyarak tasarlanmış olmasıdır.

GeoCamper  Yüksek malzeme bilgisi, yıllardır oluşan imalat deneyimleri ve mühendisliğin harmanlanmasıyla  Doğa Sporcularına her detayında   buda mı varmış dedirten onlarca detay barındıran bir karavandır.

GeoCamper Doğada hareket halindeyken size ihtiyaç duymayacağınız gereksiz yükleri, gereksiz hacimleri taşıtmaz. Bu yüzden doğada hareket etme yeteneğini, kıvraklığını, esnekliğini ve sağlam gövde yapısını  herzaman  yanınızda hissedersiniz. Aynı zamanda gerekli  olan hacmi koruyarak , kullanım alanınızı en verimli şekilde size sunar ve tüm temel ihtiyaçları gözeterek bunu yapar. .

Windsurf , Kitesurf, Paragliding, Paramotor, Treking, Dağ bisikleti, Kayak, Scuba diving , Kano , Şişme bot  yada kamp ekipmanları için gerekli ve yeterli ıslak ve kuru depolama alanlarına sahiptir.

Bununla birlikte Farklı malzemelere göre gövdesinde pek çok noktaya malzeme taşıma, tutma aparatları kolayca bağlanabilen ve kullanılmadığında tekrar sökülebilen  tamamen özgün bir Alüminyum iskelet tasarımı vardır.

GeoCamper dinamik tasarımıyla aracınızın doğada gidebildiği noktaya kadar sizinle gelir. Size ve malzemelerinize  doğada ihtiyaç duyduğunuz  o son noktada güvenli bir ortam sağlar.

 

Geocamper ile doğadayken kendinizi ayrıcalıklı ve güvende  hissedecek  her hafta başka yerleri keşfetmek için sabırsızlanacaksınız.

 

 

Aşağıda bu modelden üretilmiş olan ürünlerin yapısal ve donanımsal özelliklerini inceleyebilirsiniz.

GeoCamper OffRoad Görselleri